20 просмотров
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд
Загрузка...

Прикрасьте бороду святкуванням Дня Святого Миколая!

День Святого Миколая вже не за горами, і час починати готуватися до свята! Один із способів виділитися з натовпу – це приголомшливо виглядати як борода. Так, ви правильно прочитали – настав час приділити та замовити собі бороду.

Нехай твоя борода сяє в День Святого Миколая!

Немає кращого часу, щоб похизуватися своєю бородою, як день Святого Миколая. Незалежно від того, чи маєте ви відрослу бороду, чи лише трохи маленька щетина, Ви можете замовити Борода Святого Миколая.

Святий Миколай — бородатий Чудотворець з багатовіковою історією

Кожен рік 19 грудня діти шукають під подушкою свій подарунок або смачні ласощі від Миколи Чудотворця. Головний покровитель дітей приходить рано вранці або вночі, залишаючи кожній дитині заповітний гостинець. Він поспішає заглянути до всіх, щоб непомітно залишити в головах солодощі, яких з нетерпінням чекають маленькі мрійники. До бешкетникам він може і не прийти, знаючи це, багато дітей намагаються вести себе добре протягом року.

Пишна і довга борода Святого Миколая, вона красиво лягає на груди, а білосніжні локони надають образу улюбленого персонажа особливої доброти і мудрості. Він носить багатий стихарь, розшитий золотими узорами, теплі рукавиці і валянки — старцю доводиться пробиратися по сніговим заметам.

З образом Миколи Чудотворця пов’язана багатовікова історія, тому корисно буде знати про культового героя, щоб правильно підібрати костюм Святого Миколая і перевтілитися в величавого старця. Велика сивоволоса борода додає образу максимальної натуральності. Тому до втілення такого персонажа в реальність варто підходити відповідально, дотримуючись історичної достовірності в кожній дрібниці.

Для створення унікального, максимально наближеного образу народного улюбленця, вибирайте тільки якісні наряди і атрибути в Kostumi Store:

  • борода виконана із канекалону, матеріал володіє органічною структурою, красиво виглядає і схожий з натуральними локонами;
  • зручна і надійна фіксація на голові за допомогою подвійної гумки та системи фіксації, яка виключає непередбачене сповзання бороди при різких рухах і нахилах;
  • можливість підібрати оригінальні варіанти під будь-які костюми на новий рік: бороди бувають різної довжини (від 40 до 80 см), відрізняються формою, густотою і кольором;
  • вироби виглядають реалістично, при правильному догляді зберігають кришталеву чистоту і білосніжний колір.

Будь-яка обрана вами модель повністю відповідає створюваним образам. Крім цього, бороди можуть мати різні кучерики, ступінь пухнастості, бути різними за вагою. Так, якщо хочеться не довгий варіант, можна зупинити свій погляд на коротку, але досить пухнасту бороду.

Звичайно, солідніше виглядає виріб значної довжини з густими білими волокнами. Вибираючи той чи інший варіант, дивіться, щоб аксесуар в точності підходив по загальній стилістиці і колориту створюваного образу, не відрізняючись кардинально від основного наряду.

0 0 голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Статьи c упоминанием слов: