57 просмотров
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд
Загрузка...

Чоловіче та жіноче взуття від перевірених брендів

Вдалий вибір взуття серйозно впливає на комфорт пересування. Бажання зекономити та придбати недорогі товари від сумнівних брендів може вилізти боком – вони швидко втратять якість, будуть натирати шкіру, доставляти інші незручності. Тому краще купувати взуття від відомих брендів – Dr. Martens, Vans, Converse, New Balance та інших. Щоб бути впевненим у оригінальності придбань, варто відвідати інтернет-магазин взуття та аксесуарів https://monoad.ua/. В асортименті пропозиції для чоловіків та жінок, відбувається постійне поповнення новинками.

Як впевнитись в оригінальності взуття відомих брендів

Для 100% придбання якісних оригінальних товарів слід користуватись перевіреними платформами. В таких місцях компанія напряму співпрацює з виробниками, не долучаючи до угод посередників. Продукція доставляється до кінцевого споживача з необхідними сертифікатами та маркуванням.

Є декілька додаткових способів перевірити оригінальність взуття:

  •     відповідність оригінальному логотипу – у кожного бренда є логотип, який наноситься без змін, а будь-які, навіть незначні відхилення від нього свідчать про підробку;
  • перевірити штрих-код – на коробку зі взуттям наноситься унікальний штрих-код, по якому можна перейти та з’ясувати подробиці про виробництво (на підробці штрих-код неможливо зчитати);
  • звірити артикул, яким маркуються певні класичні моделі (список артикулів можна подивитись на сайті виробника);
  • наявність оригінального QR-коду.

Головним маркером оригінальності взуття є якість. Якщо після отримання товару на ньому помітні нерівні шви, криві написи, сліди клею та інші дефекти, то це з великою долею імовірності свідчить про підробку. Також пам’ятайте, що справжні брендові речі вартують в декілька разів вище, ніж неоригінальні. Неможливо придбати оригінал дешево, така ціна свідчить про використання неякісних матеріалів, порушення технологічного процесу виробництва.

Які переваги придбання оригінального взуття

Ви можете придбати оригінальні конверси та інше брендове взуття на сайті https://monoad.ua/ru/brands/converse/. Це дозволить скористатись декількома перевагами:

  • збереження початкової якості та привабливості взуття навіть після тривалого носіння;
  • яскравість кольорів та відсутність дефектів;
  • зручність, вдало підібране за розміром взуття не буде натирати, не сковуватиме рухів;
  • впевненість у собі – володіння оригінальним взуттям дозволяє виокремитись серед натовпу на будь-яких офіційних чи неофіційних заходах.
Статья в тему:  Как привязать человека к себе через обувь

Ви маєте змогу підібрати пару кедів, черевиків, кросівок та інші товари у відповідності до власних побажань. Робіть придбання в залежності від вашого стилю та ритму життя. Можна знайти варіанти під casual або більш класичний формат. Якому варіанту ви би не віддали перевагу, можете бути впевненими в оригінальності та відмінній якості. Не дозвольте поганому взуттю змінити повсякденні плани.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Статьи c упоминанием слов: